+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.

Zniżki

1) FIRST MINUTE
- zapisz się na wyjazd do 21 września - 150 zł w dół od ceny wyjściowej

UWAGA! Liczba miejsc w poszczególnych pulach PROMO bardzo ograniczona! Kto pierwszy ten lepszy


2) ZNIŻKA LOJALNOŚCIOWA
Pojechałeś z nami raz. Spodobało Ci się. Chcesz to przeżyć po raz kolejny. Świetnie się składa. Dla stałych klientów mamy drobne prezenty!
Jeśli bawiłeś/łaś się z nami na:
- 1 wyjeździe – dostaniesz 40 PLN zniżki na kolejny wyjazd
- 2 wyjazdach – 70 PLN 
- 3 wyjazdach – 90 PLN
- 4 wyjazdach i więcej – 100 PLN
Po zapisaniu się na wyjazd i wpłacie zaliczki, napisz nam maila z tematem: „Zniżka lojalnościowa” na info@snowmotion.pl i napisz na który wyjazd jedziesz oraz na których już byłeś.  
 

3) ZABIERZ SWOICH ZNAJOMYCH - ZNIŻKA GRUPOWA - TA ZNIŻKA ŁĄCZY SIĘ Z POZOSTAŁYMI!
Na naszych wyjazdach poznasz pełno ludzi z podobnymi pasjami jak Twoje. Nie zmienia to jednak faktu, że nagradzamy osoby przedsiębiorcze, potrafiące skrzyknąć i zorganizować swoich znajomych.
 

 
Zbierz:
5 osób i więcej, a otrzymasz od nas 100PLN a każdy z ekipy 20PLN
10 osób i więcej, a otrzymasz od nas 200PLN a każdy z ekipy 30PLN
15 osób i więcej, a otrzymasz od nas 300PLN a każdy z ekipy 40PLN
20 osób i więcej, a otrzymasz od nas 400PLN a każdy z ekipy 50PLN
30 osób i więcej, a otrzymasz od nas DARMOWY wyjazd dla siebie i osoby towarzyszącej*, a każdy pokój z ekipy cały karton BECK'sa.
 
*opłata za transport, bądź transport własny
 
Wystarczy, że kolega lub koleżanka przy zapisywaniu się na daną imprezę, wpisze Twój unikalny kod, który został wygenerowany na Twoim koncie podczas rejestracji. Pamiętaj, żeby otrzymać kasę, osoby polecone muszą najpierw wpłacić zaliczkę, potwierdzając tym samym chęć wyjazdu. Twój koszt wyjazdu zostanie wtedy zrabatowany o konkretną kwotę. Jeśli już wszyscy się zapiszą i wpłacą zaliczkę, napisz nam maila z tematem: „Zniżka grupowa” na info@snowmotion.pl wtedy my przyznamy rabat w Twoim profilu.
 
 
Powyższe promocje nie łączą się ze sobą ani z innymi zniżkami/promocjami dostępnymi w ofercie.

 

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.