+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.

Zawsze w cenie

Zakwaterowanie – Nasze apartamenty są tuż przy stokach, ewentualnie w bardzo bliskiej odległości, którą bez problemu można pokonać na piechotę, albo w skibusie. Nie ma opcji na dojeżdżanie na stok autokarami, lub dla osób biorących własny transport, samochodami.

 

Ubezpieczenie – Kolejny rok współpracujemy z dużym ubezpieczycielem. Mimo urazów, które niestety się na wyjazdach zdażają, nigdy nie było problemu z przyjęciem do szpitala, punktu medycznego, kontaktem, czy wypłatą świadczeń.

 

Transport – Autokary klasy LUX. Podróż, np. do Francji to dłuższa ekspedycja, dlatego wynajmujemy autokary od sprawdzonych przewoźników.

 

Testy sprzętu – Czołowi producenci marek snowboardowych oraz narciarskich. Nicewood, Pathron i wiele innych.

 

Kamerki Yi – Na każdym wyjeździe mamy do dyspozycji kamerki Yi wraz z akcesoriami, które możecie wypożyczać i testować przez 24h.

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.