+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.

Doświadczenie

 

Pasja do sportów zimowych oraz niezapomnianych wyjazdów przyczyniła się do pomysłu zorganizowania własnych eventów. Od lat koordynujemy wyjazdy weekendowe, majówkowe, narciarskie oraz snowboardowe dla naszych znajomych i nie tylko. Także półmetki, bale studenta, studniówki, imprezy promocyjne różnych wydarzeń w klubach, konferencje w Polsce i za granicą nie są nam obce. 

Czy jest to skromny wyjazd dla 20 osób czy też wielka, dwudniowa, plenerowa impreza dla 1200 studentów... wszystko już przeżyliśmy. Doświadczenie zdobywaliśmy już jako licealiści i studenci pierwszych lat studiów jako wolontariusze licznych festiwali (Creamfields, VIVA Comet, Opener Festival etc.) poznając od podszewki stronę organizacyjną. 

Doskonale rozumiemy, czego młodzi ludzie oczekują od konkretnego wydarzenia/wyjazdu i zawsze staramy się dostarczyć maksimum zadowolenia.

Jeździmy na wyjazdy zimowe. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi... chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas!

Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu a my sprawimy, że zwykły wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.  FASCINATION NEVER ENDS! 

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.