+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.

Ambasador

Chcesz dorobić na studiach lub mieć darmowy wyjazd ze SnowMotion? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję współpracy.

ZOSTAŃ AMBASADOREM SNOWMOTION!

Jako student dużo czasu spędzasz na swojej uczelni, spotykasz się ze swoimi rówieśnikami. Wykorzystaj swoje kontakty! Zaopatrzony w nasze gadżety zainteresuj naszymi wyjazdami swoich znajomych oraz ziomków z uczelni. Tylko u nas dostajesz kasę za KAŻDĄ osobę, która zapisze się z Twojego polecenia. Stawka rośnie w miarę zaangażowania!


Do głównych zadań ambasadora SnowMotion należy:
• promowanie marki SnowMotion
• udzielanie zniżek wybranym przez siebie klientom
• organizowanie we własnym zakresie oraz w miarę swoich możliwości akcji promocyjnych i infopointów na uczelni

Wszystkie osoby odpowiednio przeszkolimy i przygotujemy do roli Ambasadora, a także wyposażymy w niezbędne materiały i gadżety.


Wymagania:
• ukończone 18 lat
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
• kreatywność
• umiejętność pracy w zespole
• studenci mile widziani
• działalność w organizacjach studenckich będzie dodatkowym atutem
• osoby z dużych ośrodków akademickich w szczególności - Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk, Wrocław


Tylko od Ciebie zależy ile poświęcisz na to czasu. Nie wymagamy miesięcznych sprawozdań ani konkretnych wyników. Angażujesz się na tyle, na ile masz czasu i ochoty. 

Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, które rośnie wraz z liczbą poleconych osób. Twoja prowizja od podpisanych umów może wynieść nawet 100 zł! Dodatkowo najlepszym oferujemy stałą pracę i wyjazdy ze SnowMotion!


Brzmi fajnie? Napisz do nas na ambasador@snowmotion.pl, a podeślemy Ci więcej szczegółów.

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.